Tipus de document

Article

Versió

Versió publicada

Data de publicació

Tots els drets reservats

Si us plau utilitzeu sempre aquest identificador per citar o enllaçar aquest document: https://hdl.handle.net/2445/7742

The Valentiner group as Galois group

Títol de la revista

Director/Tutor

Contribució addicional

ISSN de la revista

Títol del volum

Resum

We obtain the complete set of solutions to the Galois embedding problem given by the Valentiner group as a triple cover of the alternatinggroup A6.

Recurs relacionat

Citació

Citació

CRESPO VICENTE, Teresa and HAJTO, Zbigniew. The Valentiner group as Galois group. Proceedings of the American Mathematical Society. 2004. Vol. 133, num. 1, pags. 51-56. ISSN 1088-6826. [consulted: 30 of October of 2026]. Available at: https://hdl.handle.net/2445/7742

Exportar metadades

JSON - METS

Compartir registre