Tipus de document

Article

Versió

Versió publicada

Data de publicació

Llicència de publicació

cc by (c) Baena Miret, Sergi, 2024
Si us plau utilitzeu sempre aquest identificador per citar o enllaçar aquest document: https://hdl.handle.net/2445/228886

Weighted Strong-Type Estimates on Classical Lorentz Spaces

Títol de la revista

Director/Tutor

Contribució addicional

ISSN de la revista

Títol del volum

Resum

We present new estimates in the setting of weighted classical Lorentz spaces for important operators in Harmonic Analysis such as Calderón-Zygmund operators, sparse operators and the Bochner-Riesz operator among others.

Citació

Citació

BAENA MIRET, Sergi. Weighted Strong-Type Estimates on Classical Lorentz Spaces. Journal of Geometric Analysis. 2024. Vol. 34, num. 3. ISSN 1050-6926. [consulted: 1 of November of 2026]. Available at: https://hdl.handle.net/2445/228886

Exportar metadades

JSON - METS

Compartir registre